جایزه Cappello d’Oro ، “inEmiliaRomagna” و Michele Corradini


مونتاپون (فرمو) – یکشنبه ، 1 اوت ، مرحله 8: قرار کلاسیک جام فرانچسکو در بولونیا در Montallese di Chiusi ، در شهر پدال دار Siena تمدید می شود.

سی امین کاپلو دورو توسط “inEmiliaRomagna” لگدمال می شود ، تیمی که در آسفالت مارکه مونته گرانارو پیشگام بزرگی بود ، در درجه اول به لطف دو داوید داپورتو و مانوئل تاروتزی (همراه آندره آ کانتونی و نیکولو مارابینی ، هر دو در صدر جدول) ده)

در حال حاضر blubianchi نیز بلافاصله پس از اولین در رده بندی فردی ، همیشه توسط Umbrian Michele Corradini (Viris Vigevano) رهبری می شود.

پس از 7 مرحله در رده بندی ، 56 نخبه زیر 23 و 28 باشگاه حضور دارند. ماه آگوست برای Cadet of Challenges برنامه ریزی شده است که همیشه در مونتاپونه مستقر است و توسط Work Service – Marchiol – Vega ، به ریاست Demetrio Iommi اداره می شود.

از توسکانی ، یکشنبه ، 8 آگوست ، کاروان آماتور سوار ونتو (Marca Trevigiana) می شود ، به خاطر اختلاف بر سر 45 امین جام GP Sportivi di Poggiana – GP Giessegi – Bonin Costruzioni Trophy ، در Poggiana di Riese Pio X.

این پیست برای شرکت سه گانه معتبر فرراگستان به منطقه مارچه باز می گردد: Duegiorni Marcigiana در Ancona Castelfidardo (شنبه 14 و یکشنبه 15) ، جایزه بزرگ Capodarco – مسابقه همبستگی (دوشنبه ، 16) در فرمو.

تقویم شلوغ Capello d’Oro – یادبود پائولو پیازینی – یادبود فرانکو بلوچی تا اکتبر ادامه خواهد داشت ، همانطور که همیشه در این سی امین نسخه جولیانو دو مینسیس ، مروج خستگی ناپذیر کلاه های فرمو و محله او را به یاد داریم. (تصویر Annalisa Cacciamani ، Davide Dapporto ، قهرمان داستان در Marche).

سی امین تروفی کلاه طلایی

1. Koradini Michele (Viris Vigevano) p.19

2. سیمونای کوچک (ویریس ویگوانو) ص 18

3. Hoole Daan (هلند – SEG – Racing Academy)

pm Colnaghi Luca (Trevigiani Campana) p.15

5. Tarotzi Manuele (در تیم دوچرخه سواری امیلیا رومانیا)

pm Double Paul (بریتانیای کبیر – Mg K. Vis – Vpm)

Van Tricht Stan (هلند – SEG – Racing Academy) ص 12

8. گزارش توسط Davide (تیم دوچرخه سواری InemiliaRomagna)

pm Di Benedetto Stefano (سرویس – Marchiol – Vega)

ماهیان مانوئل (تیم مالمانتیل)

گوزو فدریکو (Zalf Euromobil Desirée Fior)

Nencini Tommaso (Petroli Florence-Hopplà-Don Camillo)

Halo Andrea (InEmiliaRomagna)

پتروچی ماتیاس (تیم Colpack Ballan)

توسط Felice Francesco (MG K. Vis – Vpm) p.10

16. Rocchetta Cristian (General Store-Essegibi-F.lli Curia) p.9

17. بوتا داوید (VC Mendrisio)

بعد از ظهر Hoeks Daan (WPG Amsterdam Junior) Bauce Davide (Gallina Ecotek Colosio) p.8

20. Coati Luca (تیم Qubeka)

بعد از ظهر Gandin Stefano (Zalf Euromobil Désirée Fior) p.7

22. Carpene Samuele (فروشگاه عمومی -Essegibi -F.Lli Curia)

بعد از ظهر بونالدو کوین (تیم Qubeka) کالزونی والتر (Gallina Ecotek Colosio) Pinardi Davide (in Emilia-Romagna) Granger Ben (Team Racing Team Holdsworth Zappi) p.6

27. جیاکومو گاراوالا (خدمات کار – مارچیول – وگا)

بعد از ظهر De Carlo Giovanni (تیم Sissio) Baldaccini Davide (Petroli Florence – Hopplà – Don Camillo)

Puppio Antonio (Team Qhubeka) تیم Van Dijke (تیم توسعه Jumbo-Visma) Romano Francesco (Velo Racing Palazzago) p.5

33. Andna Kolnagi (Trevigiani Campana Imballaggi Geo & Te)

بعد از ظهر Belleri Michael (Biesse Arvedi) Baroni Alessandro (Gallina Ecotek Colosio) Santaromita Alessandro (VC Mendrisio) Poggi Luca (Garlaschese) Ghislanzoni Andrea (MG K. Vis VPM) p.4

39. نویسنده جنوا پیترو (Calzaturieri Montegranaro)

بعد از ظهر De Laurentiis Giuseppe (Aran Cucine – Vejus) Persico Davide (Team Colpack Ballan) Gandin Stefano (Zalf) Zambanini Edoardo (Zalf Euromobil Desirée Fior) Ciuccarelli Riccardo (Biesse Arvedi) p.3

45. لوکا سیمون (تیم GC Sissio)

بعد از ظهر بندتو گابریله (Zalf Euromobil Desirée Fior) p.2 Mulueberhan Henok (تیم Qhubeka) p.2 Buratti Nicolò (CTF) p.2 Carretta Riccardo (دوچرخه سواری تیم Friuli) p.2 Cantoni Andrea (InemiliaRomagna)

51. مارابینی نیکولو (اینمیلیا ، رومانیا)

pm Colnaghi Davide (Trevigiani Campana Imballaggi Geo & Te) Regalli Luca (Iseo Rime Carnovali) Rubino Samuele (سرویس محلی – Granmonferrato) Masotto Giulio (Zalf Euromobil Desirée Fior) Van Belle Loe (Jumbo -Visma) p.1

پزشک عمومی 30 میل کاپلینی

1. در امیلیا رومانیا ص 41

2. ویجت ویجت p.37

3. SEG – Racing Academy – هلند ص 27

4. Zalf Euromobil Desirée Fior

pm Mg K. Vis – VPM ص 26

6. Trevigiani Campana Imballaggi Geo & Te

تیم pm Qhubeka p.20

8. Gallina Ecotek Colosio ص 18

9. خدمات کاری – مارکیول – وگا

بعد از ظهر Petroli فلورانس – هوپلا – دان کامیلو

فروشگاه عمومی-Essegibi-F.lli Curia p.15

12. تیم کلپک بالان ص 13

13. Team Malmantile ص 10

14. وی سی مندریسیو

pm Wpg Amsterdam Junior p.8

16. تیم سیسیو

pm Biesse Arvedi p.7

18. تیم مسابقه هولدزورث زاپی

pm Jumbo – تیم توسعه ویسما p.6

20. Velo Racing Palazzago p.5

21.VC مندریسیو

pm Garlaschese p.4

23. آران کوسین – Vejus pm

کفش Montegranaro p.3

25. CTF

بعد از ظهر تیم دوچرخه سواری Friuli p.2

27. کارناوال Iseo Rime

سرویس شب pm – Granmonferrato p.1

دیدگاهتان را بنویسید