در اولین مسابقه برای سال تقویمی 2021 ، تمام توجه دوچرخه سواران در پولیا به کوراتو ، در چشم انداز پارک طبیعی Berardi بود ، که میزبان 130 شرکت کننده در میان آگونیست ها و آماتورهای Cyclocross Corato Trophy بود.

چند روز پس از قهرمانی ایتالیا در لچه ، مسابقه قهرمانی منطقه ای FCI Puglia باعث جذابیت بیشتر مسابقات هم برای نمایش و هم برای رقابت با برگزارکنندگان تیم Eurobike شد ، که همه جزئیات جبهه مقابل Covid-19 را با رعایت دقیق پروتکل بهداشت توسط ورزشکاران ، تکنسین ها و متخصصان.

در میان بهترین قهرمانان در سطح جوانان در میان 5 بازیکن برتر Raffaele Cascione (Andria Bike) ، Giuseppe Bassi (Team Eurobike) ، Gianluca Lapi (Andria Bike) ، Daniele Sellati (SS Lazio Ciclismo) و Christian Moreo (Specialbike Cross Country) مردان سال اول ، لوکا باردی (سالیس دوچرخه) ، مارکو پترولاتی (SS لاتزیو سیکلیسو) ، مارکو روسو (GC Salentino) ، آلسیو لاچه (SS Lazio Ciclismo) و پیترو اسکاتونی (SS Lazio Ciclismo) در میان تازه کاران سال دوم ، میرلا پیارولی Andria Bike) در میان استخدام های درجه یک زنان ، Giada La Cioppa (Cicli Fiorin) و Angelica Brucoli (Avis Bike Ruvo) در میان زنان سال دوم ، Lorenzo Cipriani (SS Lazio Ciclismo) ، Simone Massaro (Andria Bike) ، Nicolò Pizzi (Maniga Cycling) ) ، Matteo Tullio (Pedale Teate) و Matteo D’Ulizia (SS Lazio Ciclismo) در میان مردان در سال اول ، آنتونیو باسی (تیم Eurobike) ، آنتونی مونترون (Andria Bike) ، مانوئل رشا (Team Bike Terenzi) ، جوزپه کاسانو (آماتور) باشگاه ورزشی Gaetano o Cavallaro) و Mirko Agrosì (Polisportiva Dilettantistica Gaetano Cavallaro) در میان دانشجویان پسر سال دوم ، Giulia Dambra (Specialbike Cross Country) در میان دانش آموزان سال اول ، Aurora Falabella (Ciclo Team Valnoce) و Rebecca Lobascio (Polisportiva Dilettantistica Gaetano ، دانش آموزان سال دوم Lococon) (Team Bike Terenzi) ، ویتوریو کارر (Team Bike Terenzi) ، ایوان کارر (Team Eurobike) ، فابیو دی استفانو (Team Eurobike) و آندره ایم (مدرسه دوچرخه سواری Tugliese Salentino) در میان جوانان ، ایلاریا اسکارپا (تیم مسابقه ای Ludobike) ، ربکا آنژیولو (Polisportiva Dilettantistica Gaetano Cavallaro) و دنیس فالابلا (Cicloteam Valnoce) ، آلسیا Pia Gaudioso (سیکلوتام والنس) در زنان زیر 23 سال ، ماتیا ماریا وارلا (Pro.Gi.T.) تیم دوچرخه سواری) ، دوناتلو ویولا (تیم Bykers Viggiano) ، دومنیکو بابینو (Team Bykers Viggiano) ، سالواتوره تارانتینو (تیم دوچرخه سواری Pro.Gi.T.) و Piergianni Cautela (مسابقه Il Biciclo) زیر 23 سال ، آنتونیو لاویری دوچرخه سواران)) ، ایوان کاپون (دوچرخه سوار) ، جینو ماسینو (تیم بایکرز ویگیانو) و امانوئل گریکو (مدرسه دوچرخه سواری توگلیس سلنتینو) در میان نخبگان.

از جمله برندگان رده آماتور می توان به Matteo Cancherini از CM2 Asd در میان ورزش های نخبه (بهترین در بین 45 استاد درجه یک) ، Adriano Luciano از CPS Cavaliere در بین استادان 1 ، Giuseppe Belgiovine از تیم Eurobike در میان استادان 2 ، Carlo Saracino از پیست اشاره کرد. Tugliese Salentino در میان 3 استاد ، Donato Capitaneo از Team Preview Bikespace Sei Sport در میان 4 استاد ، Maurizio Carrer از تیم Eurobike در میان 5 استاد (بهترین در میان استادان خردسال بالای 45 سال) ، Biaggio Palmisano – Asd Narducci-Team ادیل لوئیجی کوفانو) در میان 6 استاد ، فردیناندو پاناگروسو (دوچرخه سواران سیکلو کربناری) در میان 7 استاد و جوزپه لازارا (فاوستو کوپی آکوواویوا) در میان 8 استاد.

قهرمانان منطقه ای FCI PUGLIA CICLOCROSS 2020-2021

مبتدیان مردان 1: Raffaele Cascione (دوچرخه Andria)
مبتدیان سال 2: لوکا باردی (دوچرخه سالیس)
زنان مبتدی سال اول: Mirella Piarulli (Andria Bike)
سال دوم مبتدیان: آنجلیکا کلم بروکلی (Avis Bike Ruvo)
دانش آموزان پسر سال اول: سیمون ماسارو (دوچرخه آندریا)
دانش آموزان پسر سال 2: آنتونیو باسی (تیم Eurobike)
دانشجویان سال اول جولیا دامبرا (Specialbike Cross Country)
دانشجویان سال 2 ربکا لوباسیو (Polisportiva Dilettantistica Gaetano Cavallaro)
نوجوانان مردان: ایوان کارر (تیم یوروبایک)
Juniors Women: Ilaria Scarpa (تیم مسابقه ای Ludobike)
زیر 23 سال: ماتیا ماریا وارالا (تیم دوچرخه سواری Pro.Gi.T.)
Elite: Emanuele Greco (مدرسه دوچرخه سواری Tuglise-Salentino)
Elite Sport: Francesco Aquaviva (Sport For Fit Racing Team)
Teacher 1: Giuseppe Todisco (Sport For Fit Racing Team)
Captain 2: Giuseppe Beljovine (تیم یوروبایک)
معلم 3: کارلو ساراچینو (مدرسه دوچرخه سواری Tuglise-Salentino)
Master 4: Donato Capitaneo (پیش نمایش تیم Bikespace Sei Sport)
مستر 5: مائوریتزیو کارر (تیم یوروبایک)
معلم 6: بیاجیو پالمیسانو (Es. Narducci Edil Luigi Cofano)
معلم 7: ماریو د پاسکالی (مدرسه دوچرخه سواری توگلیس-سلنتینو)
معلم 8: جوزپه لازارا (Fausto Coppi Acquaviva)

رتبه بندی را در لینک پر کنید https://www.icron.it/newgo/#/classifica/2020111
سرپرستی Roberto Ferrante (کلیک ورزشی – نمودارهای Bureau d’Art) اینجا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *